liquidglass
11 Mart 2022 Yazarı Uğur Yapı 0

İSONEM LIQUID GLASS

Sıvı Cam
SIVI CAM, cam, mozaik, fayans, porselen, seramik, mermer, granit, doğal taş, ahşap, beton, şap, galvaniz sac, alüminyum vb. yüzeyler üzerine yapışması mükemmel olan, atmosferik şartlara mukavemeti yüksek, şeffaf olarak üretilen, mükemmel su direncinin yanı sıra yüksek kimyasal ve fiziksel dirence sahip, su yalıtımında ve ayrıca dekoratif amaçlı kullanılan çift bileşenli bir üründür. U.V’den ve dış hava koşullarından etkilenmez. Zamanla sararma, solma ya da kalkma yapmaz. Özellikle balkon, teras, banyo gibi zeminlerde oluşan yalıtım problemlerinin çözümünde mevcut kaplamayı bozmadan ve zarar vermeden kolayca uygulanır.
TEKNİK ÖZELLİKLER
Yoğunluk A komp. (25°C, g/mL) : 0,90 ± 0,10
Yoğunluk B komp. (25°C, g/mL) : 0,95 ± 0,10
pH (25°C) : Uygulanmaz (N/A)
Viskozite B komp. (25°C, mPa.s) : 0 – 500
Katı Madde Oranı (Ağırlıkça %) : Uygulanmaz (N/A)
Su aktarım hızı (kg/ m2. h0,5) : < 0,1 SINIF W3
Çekip koparma deneyi yoluyla yapışma dayanımı (N/mm2) : Rijit sistem trafik yükü olmadan ≥ 1.0 N/mm²
Su buharı geçirgenliği (m) : 5 ≤  SD ≤ 50 SINIF II
Dokunma kuruması : 1 – 2 saat
Tam kuruma : 7 gün
Karışım ömrü (23°C) : 50 – 60 dakika
Çözücü : Organik çözücü
Yangın sınıfı : Bfl S1
KULLANIM ALANLARI
  • Cam, cam tuğla, mozaik, karo mozaikte,
  • Fayans, seramik, mermer, granit, doğal taş, porselen yüzeyler
  • Pres tuğlalarda,
  • Ahşap yüzeylerde,
  • Balkon, teras, banyo, mutfak, taş kaplı dış cephelerde.
  • Seramik, cam mozaik kaplı süs havuzlarında.
  • Emici yüzeylerde tozumayı engellemeye yardımcıdır
Uygulama Videosu Uygulama Videosu

Yüzey hazırlığı: Havanın bağıl nemi en çok %80, ortam sıcaklığı 15 – 35°C ve uygulanacak yüzey sıcaklığı en az 5°C olmalıdır. Yağmurlu havalarda açıkta uygulanmamalıdır. İyi bir adezyon için yüzey temizliği çok iyi yapılmalıdır. Uygulanacak yüzeylerdeki, sıvı cam ile zemin arasında, sıvı camın yüzeye yapışmasını engelleyebilecek her türlü yağ, toz, kir, pas ve benzer maddeler tümüyle temizlenmelidir. Fayans, seramik uygulamalarında mevcut derz dolgular aşınmış ise yenilenmelidir. Zımparalanmış yüzey sıvı cam uygulaması için daha iyi mekanik özellik sağlar ve sıvı camın yüzeye daha iyi yapışmasına yardımcı olur.

Uygulama metodu: Uygulama öncesi iki bileşen verilen oranlarda ve ağırlıkça iyice karıştırılmalıdır. İki bileşen ancak üniform ve tam bir karışım durumuna geldiğinde istenilen reaksiyona girebilir. En iyi performans için uygulanacak kat sayısı aşağıdaki tabloda belirtilmiştir.

Sarfiyat: 150 – 200 g/m² (iki kat), 75 – 100 g/m² (tek kat)
Boyanabilen(Kaplanabilen) Alan: 20 – 26 m²/4 kg set, 10 – 13 m²/2 kg set
Ambalaj : 4 kg set ( A Bileşen: 3,5 kg, B Bileşen: 0,5 kg )
2 kg set (A Bileşen: 1,75 kg + B Bileşen: 0,25 kg)
Raf Ömrü : Orijinal, açılmamış ve hasar görmemiş ambalajlarda depolandığı takdirde üretim tarihinden itibaren 24 ay kullanıma uygundur.
Depolama Koşulları : Kuru ve serin ortamlarda ısı ve ateşten uzakta, ambalaj kapakları sıkıca kapalı olarak saklayınız.

 Uygulama Görselleri
ISONEM LIQUID GLASS Uygulama Görselleri ISONEM LIQUID GLASS Uygulama Görselleri ISONEM LIQUID GLASS Uygulama Görselleri ISONEM LIQUID GLASS Uygulama Görselleri ISONEM LIQUID GLASS Uygulama Görselleri ISONEM LIQUID GLASS Uygulama Görselleri ISONEM LIQUID GLASS Uygulama Görselleri ISONEM LIQUID GLASS Uygulama Görselleri ISONEM LIQUID GLASS Uygulama Görselleri ISONEM LIQUID GLASS Uygulama Görselleri ISONEM LIQUID GLASS Uygulama Görselleri ISONEM LIQUID GLASS Uygulama Görselleri ISONEM LIQUID GLASS Uygulama Görselleri ISONEM LIQUID GLASS Uygulama Görselleri ISONEM LIQUID GLASS Uygulama Görselleri ISONEM LIQUID GLASS Uygulama Görselleri ISONEM LIQUID GLASS Uygulama Görselleri ISONEM LIQUID GLASS Uygulama Görselleri ISONEM LIQUID GLASS Uygulama Görselleri ISONEM LIQUID GLASS Uygulama Görselleri ISONEM LIQUID GLASS Uygulama Görselleri ISONEM LIQUID GLASS Uygulama Görselleri ISONEM LIQUID GLASS Uygulama Görselleri ISONEM LIQUID GLASS Uygulama Görselleri ISONEM LIQUID GLASS Uygulama Görselleri ISONEM LIQUID GLASS Uygulama Görselleri ISONEM LIQUID GLASS Uygulama Görselleri
istanbul Esenler isonem bayi, Bağcılar, Güngören, Bahçeli evler, yüzyıl, Mahmut bey, Beşyüzevler, Gaziosmanpaşa, Sultangazi isonem ms 82,, su yalıtım, ısı yalıtım Bayi. Stoktan satış, uygun fiyat